Podstrona: Zmarł Profesor Bogdan Stadnyk / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zmarł Profesor Bogdan Stadnyk

2022-09-22 , red.  Anna Worosz
kategoria: Odeszli od nas
Zmarł Profesor Bogdan Stadnyk

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr. hab. inż. Bogdana Stadnyka (1936–2022),

emerytowanego Pracownika Katedry Metrologii i Systemów Diagnostycznych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, wieloletniego Przewodniczącego Komitetu Naukowego Konferencji Międzynarodowe Seminarium Metrologów, Kierownika Katedry Technologii Informacyjnych i Pomiarowych Narodowego Uniwersytetu „Lwowska Politechnika” we Lwowie.

Odszedł od nas wybitny Naukowiec, zasłużony i ceniony Pracownik,
Nauczyciel i Wychowawca wielu pokoleń studentów.

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia

składają

Rektor, Senat, Rada Uczelni i Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 września (piątek) o godz. 12:00 w kościele na cmentarzu Janowskim we Lwowie.