Podstrona: Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus

2024-04-18 , red.  Joanna Dudek
Konkurs na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w konkursie na zaprojektowanie przestrzeni wejściowej w budynku Arcus. Organizatorem Konkursu jest Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Przedmiot konkursu i założenia pracy konkursowej

Strefa wejściowa obejmuje wnętrze przedsionków, ale również elewację budynku. Przestrzeń wewnątrz budynku powinna pełnić przede wszystkim funkcję komunikacyjną, ale można w niej też przewidzieć miejsca do siedzenia. Należy zastosować takie rozwiązania, które znacznie zwiększą atrakcyjność tej przestrzeni. Na elewacji budynku należy przewidzieć miejsce do ekspozycji logo Politechniki Rzeszowskiej i Wydziału Zarządzania oraz zaproponować takie rozwiązania, które zaakcentują wejście główne do budynku i zwiększą jego estetykę.

Organizator Konkursu

Organizatorem Konkursu jest Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, który przeznaczył budżet na nagrody pieniężne w wysokości 1 500 zł.

Harmonogram Konkursu

10.04.2024 – Ogłoszenie konkursu
10.04.–10.05.2024 – Możliwość zadawania pytań
10.05.2024 – Zgłoszenie chęci uczestnictwa w konkursie (na adres: jdudek@prz.edu.pl)