Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 14

13 Mar

International Day na Politechnice Rzeszowskiej

Podczas wydarzenia byli stypendyści programu Erasmus+ oraz studenci zagraniczni zaprezentują uczelnie partnerskie, zachęcając tym samym do udziału w programie.
13 Mar

Spotkanie z przedstawicielami firmy LOT Crew

O zasadach rekrutacji w lotnictwie dla personelu pokładowego i latającego mówili studentom specjalności pilotaż na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przedstawiciele firmy LOT Crew.

12 Mar

EUROAVIA Rzeszów na konferencji naukowej w Instytucie Lotnictwa

Zespół konstruktorski EUROAVII zaprezentował samolot, który brał udział w zawodach SAE Aero Design 2018 w USA. Model ten wylatał dwa brązowe medale.
07 Mar

Wyjedź na semestr zimowy do Chin!

Osoby zainteresowane wyjazdem do Wuhan powinny być co najmniej na II roku studiów I stopnia. Wymagana jest również zgoda dziekana, wysoka średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

05 Mar

Legia Akademicka czeka do 10 marca

Do uczestnictwa w Legii zachęcał studentów płk. dr inż. Marek Barć, który wygłosił wykład otwarty pt. "Szkolenie wojskowe studentów - Legia Akademicka".
08 Lut

Wypełnij ankietę - czekamy na Twoją opinię!

Studenci, uczestnicy studiów doktoranckich, słuchacze studiów podyplomowych oraz pracodawcy mają możliwość anonimowego wypowiedzenia się na tematy związane z oceną i poprawą jakości kształcenia.

31 Sty

Stypendia dla wybitnych studentów wręczone

Siedmiu studentów naszej uczelni otrzymało stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia.
31 Sty

Siedem kierunków studiów w języku angielskim na Politechnice Rzeszowskiej

Od nowego roku akademickiego Politechnika Rzeszowska uruchamia siedem kierunków studiów I stopnia w języku angielskim. Jest to zarówno oferta dla kandydatów z zagranicy jak i z Polski.

Archiwum wiadomości